Informace pro klienty

Informace pro klienty

a zájemce o mé služby

 

Na této stránce najdete informace o setkáních a platební podmínky. Pokud jste zde nenalezli odpověď nebo byste se rádi domluvili přímo se mnou, neváhejte mě kontaktovat.

 

 

Informace k (prvnímu) setkání

  • Obsahem prvního setkání je vzájemné seznámení, vytvoření bezpečného prostoru a nastavení spolupráce. Probereme, s čím přicházíte, jaká jsou vaše očekávání a co bude cílem našich setkání.

 

  • Setkáváme-li se naživo, prosím, přijďte cca o 5 minut dříve, abychom mohli využít samotný čas pro setkání na maximum.
  • Setkáváme-li se online, domluvíme se předem na platformě, přes kterou se spojíme (Skype, WA,…). V čase setkání pak pouze stačí zahájit z vaší strany videohovor. Budu na příjmu.
  • Pokud víte, že dorazíte později (v případě osobního / online setkání), kontaktujte mne telefonicky nebo formou SMS, abych věděla, že setkání z vaší strany platí. V pracovně jsem přítomna minimálně dalších 15 minut, ale pokud nedorazíte v termínu setkání a současně nemám informaci, zda se setkáním počítáte a pouze dorazíte se zpožděním, může se stát, že později už v pracovně / online nebudu.

 

Informace k platbě

  • Platba probíhá předem na účet – částku prosím zašlete tak, aby dorazila nejpozději 24 hod. před domluveným setkáním a do poznámky k platbě uveďte své jméno a termín setkání, abych platbu spárovala. V tuto chvíli nepřijímám platby v hotovosti.
  • Někdy se může stát, že je platba zaslána na poslední chvíli. Zasíláte-li platbu méně, než 24 hodin předem, prosím, kontaktujte mě telefonicky nebo prostřednictvím SMS, abych věděla, že setkání z vaší strany platí (na sociálních sítích a emailu nejsem k zastižení v průběhu celého dne). V opačném případě bohužel nemohu se setkáním počítat.
  • Pokud nemůžete na domluvené setkání dorazit, ozvěte se, ráda se domluvím na novém termínu. Při setkání zrušeném více, než 24 hod. předem vracím zpět již zaslanou platbu. V případě, že zrušíte setkání méně, než 24 hod. předem, zaslanou platbu ponechávám jako storno poplatek. V případě, že by bylo již zaplacené setkání zrušeno z mé strany, zasílám platbu zpět, nebo ji lze po domluvě využít jako platbu za budoucí setkání.